MAZLÍČCI

07.07.2017

Pelíšky pro psy a kočky značky SKYWANDER jsou již na českém trhu jako doma. Nejlepším důkazem toho je to, že dostáváme krásné fotografie spokojených domácích mazlíčků, kteří si je oblíbili jako svůj domov...

číst více...
30.04.2015

Je všeobecně známou skutečností, že pejsci prospí až tři čtvrtiny dne. Máte pro svého čtyřnohého kamaráda speciální pelíšek, nebo jen složenou deku někde v koutě?
                                                                                                          číst více...

číst více...
19.02.2015

Kdysi v pradávných dobách, kdy psy a kočky ještě žili divoce, museli se o své štěstí postarat dočista sami. Tento jejich pocit tehdy zcela závisel na tom, zda měli přes den kliku a cosi ulovili, či zda se jim alespoň něco malého k snědku podařilo štípnout svému sousedovi. Tato divoká léta jsou již nenávratně pryč a tak dnes vesměs naši vykrmení miláčkové blahosklonně kynou v našich aviváží navoněných postelích. Otázka dne tedy zní: Jsou naši mazlíčci u nás opravdu šťastní?

číst více...
04.07.2014

U nás téměř jako v celé Evropě patří mezi nejoblíbenější domácí mazlíčky pes a kočka. Jak ubíhají léta pomalu se tyto zvířátka stěhují ze sychravých zahrad a špinavých dvorků do vytápěných domů svých pánů a paniček. Už dávno nejsou uvázáni u studené boudy, ale čím dál častěji dokonce atakují i domácí ložnice či dokonce postele. Jak tedy toto soužití posunout na vyšší úroveň?

číst více...
04.07.2014

Ku příležitosti příchodu značky SkyWander do České republiky si dovolujeme vyhlásit následující fotografickou soutěž:

číst více...