Možnosti dopravy

Způsoby dopravy a převzetí zboží

 

Osobní vyzvednutí


Zboží si můžete vyzvednout osobně na adrese SKYWANDER, Malkovice 7, Sedlec-Prčice 25791. O dostupnosti zboží Vás budeme informovat  e-mailem. Zboží je třeba vyzvednout do 5 pracovních dnů od jeho vyskladnění, pokud se předem obě strany nedohodnou jinak . Tato doba začíná plynout následující pracovní den od obdržení potvrzující e-mailové zprávy, že je zboží připraveno k vyzvednutí. Při odběru zboží je nutné mít s sebou námi zaslanou objednávku nebo proformafakturu, urychlí to proces vydání objednávky. Při vyzvednutí zboží, obdržíte originál faktury, který zároveň slouží jako doklad o zaplacení. Platbu již znovu neprovádějte. Při osobním odběru není možné platit platební kartou. Platbu lze také předem uhradit převodem na účet dodavatele.

 

Česká pošta - Balík do ruky


Česká pošta garantuje doručení balíku přímo do rukou adresáta již následující pracovní den. Adresát je informován o převzetí balíku do přepravy prostřednictvím SMS nebo e-mailem. Průběžný stav doručování může adresát i odesílatel neustále sledovat v systému Track and Trace. V ceně služby je zahrnuta odpovědnost za obsah balíku až do výše 50 000 Kč. V případě Vaší nepřítomnosti na uvedené adrese je balík uložen na blízké poště, kde si ho může vyzvednout, kdykoli se Vám to hodí. Máte možnost volby garantovaného času dodání nejpozději do 10/12/14 hodin následujícího pracovního dne po dni podání. V lokalitách s prodlouženou dobou doručování Vám zásilku doručíme až do večerních hodin. Minimální rozměry balíku jsou 15 cm x 10,5 cm (válcovitý tvar 15 x 3,5 cm). Délka balíku nesmí přesahovat 240 cm. Součet délky, šířky a výšky zásilky pravidelných tvarů nesmí být větší než 300 cm. V případě neskladných zásilek se účtuje příplatek. Sledujte on-line svou zásilku na stránkách České pošty.

Balík PPL


PPL rozváží zboží až do váhy 50 kg. Cena poštovného 99 Kč nebo 119 Kč je platná do váhy maximálně 35kg. V rozmezí vah 35 - 50 kg bude cena stanovena individuálně dle ceníku PPL. O této ceně budete neprodleně informování a zboží bude odesláno jen s Vašim souhlasem. Pokud to charakter zboží umožňuje, je výhodnější objednávku rozdělit na více menších balíků. Rozvoz je stanoven ve všední dny od 8:00 do 21:00 hod. Při výběru dopravce PPL si můžete zvolit typ adresy "Firemní". Při výběru tohoto druhu adresy Vám bude jeden pracovní den před doručením odeslán informační email o předání zásilky dopravci a současně obdržíte číslo balíku. Při výběru druhu adresy "Soukromá" Vám bude jeden pracovní den před doručením odeslán informační email o předání zásilky dopravci a současně obdržíte číslo balíku. V den doručení Vás bude telefonicky kontaktovat řidič a dohodne přibližnou hodinu dodání. Pokud Vás řidič nezastihne na místě určení při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí Vám zásilku následující pracovní den. U společnosti PPL je taktéž možno platit platební kartou (viz podmínky PPL). Sledujte on-line svou zásilku na stránkách PPL.


 Ceny jsou závislé na způsobu dopravy, váze a ceně přepravovaného zboží.
 

FAKTURAČNÍ A DODACÍ ÚDAJE

Po výběru zboží a způsobu dopravy a platby následuje vyplnění dodacích a fakturačních údajů. Prosíme věnujte zvýšenou pozornost povinným údajům, zejména e-mailové adrese a telefonnímu číslu. Velmi často se stává, že je některý z těchto údajů zadán špatně. Pokud zadáte chybný email nebo telefonní číslo, může se komunikace zkomplikovat nebo dokonce zcela znemožnit. Omluvte tedy prosím opakované potvrzení kontaktních údajů. Zadané údaje budou využity pouze pro daný nákup.