Reference

                                     Reference od společnosti DELMART

Jedná se o řetězec prodejen s novým konceptem nabízejícím kvalitní lokální české potraviny. Majitelem společnosti DELMART je bývalý předseda představenstva české pobočky řetězce Marks & Spencer pan Dušan Mrozek:  

Otevřel jsem první prodejnu plnou poctivých regionálních potravin spolu s bistrem s čerstvými výrobky a vlastní pekárnou. Při její farmářské stylizaci jsem vsadil na spolupráci se společností JPL a zejména na jejich bedýnky značky SkyWander. Díky nim se interiér prodejny velice zútulnil a zároveň harmonicky zvýraznil barevnost námi nabízeného ovoce, zeleniny, ale i pečiva či nabídky v naší vinotéce. Po několika konzultacích s designéry společnosti JPL nám byly operativně přizpůsobeny rozměry, styl i patinování dřevěných výrobků značky Skywander.  Tato pohodová spolupráce nám velice pomohla při rozjezdu první prodejny, a proto mohu služby i výrobky tohoto partnera vřele doporučit.“                                                                                                    Dušan Mrozek

 

                                               Pochvala od společnosti PRESTIMA

Jedná se o kreativní reklamní společnost nabízející tvorbu grafického designu, corporate identity, tisk a produkci materiálů, zajišťující kampaně, promotions, management, public relations, webdesign, reklamní předměty či speciální projekty.

Každý rok hledám něco originálního pro naše klienty a dělám to již více než 20 let. Je to stále těžší a těžší, ale o to větší radost mi udělá, když se to nakonec povede. Poslední rok jsou naše originální dárky, připravené s firmou JPL, tím nejlepším překvapením našich klientů a dnes již i jejich zákazníků. Bedýnky značky SKYWANDER, ať již standardních velikostí nebo připravené přímo na míru, jsou krásný a kvalitně zpracovaný prvek těchto milých pozorností. Vždy mi hodně záleží na dlouhodobé hodnotě dárku a obzvláště tohoto prvku si na výrobcích značky SKYWANDER velmi vážím. Příkladná je také ochota naslouchat našim přáním a mistrně je převádět ve skutečnost. Moc děkujeme za nynější realizace a těšíme se na další spolupráci.

                                                                                                                 Kreativní ředitel spol. Prestima  Záboj Marek